Karty 2 talie Lux - Elegance

Indeks katalogowy: GKARPIA01542

Dwie luksusowe talie kart Piatnika
  • Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja 1 dzień
  • Dostawa: od 12,00 zł
  • Producent: Piatnik
58,00 zł / szt.

Opis

Dwie luksusowe talie kart Piatnika

Klasyczne, bardzo popularne, najwyższej jakości karty do gry austriackiej firmy Piatnik. Idealne do brydża, pokera, remika oraz innych gier. Jakość i tradycja w doskonałej cenie!

Rewersy kart są nie tylko szlachetne, ale także symetryczne i wyraźnie różniące się od siebie. Talie składają się z 55 plastikowanych kart o wymiarach 58 x 89 mm i gramaturze 310.

Wiedeńska fabryka Ferd. Piatnik & Sohne istnieje od 1824 roku. Początkowo był to niewielki zakład, gdzie karty malowano ręcznie. Pod koniec XIX wieku został przekształcony z tradycyjnej manufaktury w przedsiębiorstwo przemysłowe.

Od roku 1950 oferta Piatnika jest stale wzbogacana – obecnie zawiera również bardzo wiele puzzli i gier. Jednak najbardziej znana grupa produktów tego producenta to oczywiście karty do gry.

Do produkcji kart firmy Piatnik używany jest surowiec najwyższej jakości, a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest różnorodność wzorów kart i puzzli. Dzięki temu Piatnik stał się jednym z największych i najbardziej cenionych producentów kart do gry.

Ta długa tradycja i nieustanne starania o wysoką jakość produkcji spowodowały, że nazwa Piatnik jest obecnie znana na całym świecie, a w Polsce jest wręcz synonimem kart do gry.

Cechy

Cechy produktu
Producent: Piatnik

Koszty dostawy

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt